Про Хургаду


Хургада – один з найбільших курортів Єгипту, місто розташовується на березі Червоного моря, на відстані близько 500 км на південний схід від столиці країни Каїра. Місто славиться своїми пляжами і, звичайно ж, дайвінгом і серфінгом в Червоному морі.
Раніше на місці Хургади був рибальське селище Ес-Саккал. Будівництво готелів для туристів з усього світу почалося в 1988 році. Сьогодні місто знаходиться в числі світових лідерів за кількістю готелів на 1 людину. Понад 200 готелів розташовані в Хургаді, починаючи від невеликих, закінчуючи представниками всесвітньо відомих готельних мереж. Будівництво не зупиняється, і сучасні комплекси виникають рік за роком.
Під час відпочинку не забудьте відвідати ювелірні магазини, в яких можна купити за невисоку ціну елегантні вироби зі срібла та золота. На курорті працюють магазини «duty-free», в яких продаються товари, що не обкладаються митом.
Без сумнівів, найяскравішими будуть враження від фантастичного підводного світу Червоного моря – найрізноманітнішого і красивого в Північній півкулі. Заняття дайвінгом в цьому найчистішому морі назавжди залишаться у Вашій пам’яті. Дайвінг-центрів в місті багато, особливо в готелях. У них можна взяти напрокат екіпіровку, апарати для фото та відеозйомки під водою. Вранці кожного дня безліч катерів і пароплавів відправляються з дайверами до красивих островів і рифів.
Серфінгісти теж не залишаться без улюбленого заняття. Кращим місцем для такого виду відпочинку вважається ділянка моря перед готелем Magawish. Пройти навчання для початківців можна там же. А дошки і потрібна екіпірування напрокат є майже на будь-якому пляжі в серф-центрах.
Кліматичні умови Хургади надають можливість провести відпустку в будь-який сезон. У лютому, що вважається найхолоднішим місяцем року, середня температура повітря становить 23-25 градусів, а води – 20-22 градуси. У пік спеки – липні – температура повітря не вище 35 градусів, а вода прогрівається більш ніж на 28 градусів. Зважаючи на наявність пустелі і сухого повітря літня спека переноситься легше, ніж в умовах вологого клімату. Особливо цьому допомагає прохолодний бриз з моря.
Пляжі піщані, чисті, повністю обладнані для відпочинку, пісок дрібний, береги є пологими.
У всіх готелях можна відпочивати сім’єю. Персонал володіє загальним набором розмовних фраз, до того ж наших співвітчизників відпочиває в Єгипті досить багато, тому труднощів зі спілкуванням з персоналом у Вас не повинно виникнути.
Харчування в більшості готелів – уже став відомим усім «шведський стіл», різноманітність страв, включаючи овочеві, рибні, і, звичайно ж, солодке і фрукти, присутня. Якщо Ви харчуєтеся за системою «сніданок / вечеря», то пообідати зможете в одному з безлічі ресторанчиків або кафе, які є в самих готелях, або розташовані недалеко від пляжу або в старій частині міста
Можливими розвагами можуть стати:
Джип-сафарі – поїздка на джипах по пустелі з відвідуванням селищ бедуїнів, катанням на верблюдах, подорожжю по Синайській пустелі і березі Акабского затоки.
Занурення в спеціальній підводному човні «Синдбад» на дно Червоного моря на глибину 25 метрів, морські прогулянки на яхтах і катерах з прозорим дном.
У Хургаді є Акваріум, розташований недалеко від готелю Three Corners Village, в ньому знаходяться майже всі представники риб Червоного моря.
Увечері у Вас є можливість відвідати шоу «Танцюючі фонтани» в готелі «Golden Five», всілякі дискотеки, клуби та казино. Для любителів занурення в східну атмосферу – костюмоване шоу «1000 і одна ніч».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *