Про нас


Компанія Majesty Real Estate – це повний спектр послуг на ринку нерухомості в Хургаді. Нерухомість у привабливому Єгипті – це не просто квадратні метри житла, це найширший вибір варіантів: від цілком доступних і комфортних апартаментів – до шикарних і ексклюзивних вілл … І все це до Ваших послуг! Наша база нерухомості по Єгипту постійно оновлюється, так що ні одна вигідна пропозиція не пройде повз нас і Вас!

Місія та філософія

Місія Majesty Real Estate – надання компетентних послуг у сфері нерухомості на якісно новому рівні.

Філософія Majesty Real Estate – допомога клієнтам при ознайомленні з тонкощами придбання та оренди нерухомості в Єгипті.

«Majesty Real Estate»: допоможе купити, продати, орендувати, інвестувати. Вибір за вами, панове!

Активно працюючи на ринку нерухомості з 2006 року, компанія на сьогодні впевнене входить в число лідерів. Ключове напрямки діяльності «Majesty Real Estate» – проектування і забудова Єгипетського узбережжя унікальними житловими комплексами і комерційною нерухомістю. Колектив компанії – це згуртована команда професіоналів, які допоможуть купити, продати, орендувати … одні словом – ВИГІДНО інвестувати в курортну нерухомість. Гарантуємо своїм клієнтам повний юридичний супровід угод і надання Ваших інтересів у всіх державних установах.

На основі накопиченого практичного досвіду і безцінних знань, отриманих за час роботи, ми готові надати вам повний комплекс послуг з вибору та купівлі нерухомості в сонячному Єгипті. Всі ваші починання і мрії: будь-то невелика затишна квартира для комфортного зимового відпочинку або розкішна вілла на березі Червоного моря, ідея вдалого інвестування в нові проекти або ведення бізнесу за кордоном – будь-який з цих проектів ми будемо раді підтримати. І для цього у нас є всі необхідні навички, можливості, ресурси.

Золота п’ятірка переваг компанії «Majesty Real Estate»:

 1.Ідеальне знання ринку. Ми знаємо все і навіть більше про нерухомість, яку пропонуємо!

 2.Орієнтованість на клієнта. Ніякої стереотипів, ніяких шаблонів і ніякої тривіальності!

 3.Результативність і максимальну зручність. Спеціально для вас створений зручний інтерфейс, що пропонує ознайомитися з цікавою інформацією.

 4. Професійний рівень фахівців як Ваша гарантія якості.

 5.Повний спектр пропозицій і послуг у сфері нерухомості по Єгипту. Як тут прийнято говорити, «all inclusive»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *