Україна не планує заборонити польоти до Єгипту.

2

Українська авіавлада , як вже повідомлялось раніше,  не має юридичних підстав видавати які-небудь розпорядження про заборону польотів до Єгипту і безпосередньо в Шарм-ель-Шейх. Про це повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» у Міністерстві інфраструктури в п’ятницю. Раніше корпоративний прес-секретар авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ, Київ) Євгенія Сацька повідомила агентству, що компанія також не має намірів зупиняти польоти в Шарм-ель-Шейх.

Як повідомлялося, літак А-321 російської авіакомпанії “Когалимавіа”, що здійснював рейс за маршрутом Шарм-ель-Шейх – Санкт-Петербург, розбився 31 жовтня на Синайському півострові. Всі, хто знаходилися на борту 224 пасажири і члени екіпажу загинули. Розслідування причин катастрофи триває.

Разом з тим у четвер стало відомо, що британські та нідерландські авіаперевізники не виконуватимуть польоти в Шарм-ель-Шейх. Про таку ж  зупинку польотів заявила і німецька група Lufthansa. У цьому напрямку були заплановані у групі два щотижневих рейсів дочірніх компаній Lufthansa – Eurowings і Edelweiss Air. У п’ятницю кількість країн і компаній, які скасовують такі польоти збільшилася: EasyJet змушена була скасувати більшість п’ятничних рейсів з Шарм-еш-Шейха до Великобританії, скандинавська авіакомпанія SAS оголосила про рішення скасувати рейс в Шарм-ель-Шейх з Копенгагена. Крім цього, управління цивільної авіації Італії (ENAC) звернулося з вимогою до італійських авіаперевізників проводити особливо строгі перевірки безпеки своїх рейсів в аеропорту Шарм-ель-Шейха в Єгипті. Крім того, Росія призупинила авіасполучення з Єгиптом до з’ясування причин катастрофи А-321.